Drag
img not found

KLUB

Drag
img not found

NASZA EKIPA

Jerzy Kończewski

Trener
Prowadzący kursy na patent oraz na sędziego
Specjalista od IPSC.

Jerzy Kończewski

Prowadzący kursy na patent strzelecki, dlatego też kojarzy go każdy nasz Klubowicz. Potrafi skutecznie przekazać teorię, uspokoić przed egzaminem a później zaprezentować broń z szczegółowym opisem. Specjalista od IPSC, od teorii po praktykę. Temu Panu warto pomagać ustawiać tory, ponieważ skrywa tajemną wiedzę strzelecką, którą na pewno chętnie się podzieli.

Bohdan Miciński

Prezes Klubu
Trener

Bohdan Miciński

Trener z ponad 20-letnim stażem, na co dzień trenuje młodzież. Jego zawodnicy należą do kadry wojewódzkiej oraz do kadry narodowej. Sam był wielokrotnie nagradzanym zawodnikiem, obecnie strzela hobbystycznie. Znany z poczucia humoru i nieustępliwości w dążeniu do założonych celów. W 2010 jego zawodnik Tomasz Pałamarz (dzisiaj członek naszego klubu) zdobył Mistrzostwo Świata w pistolecie dowolnym 50m. Do Prezesa można przyjść po każdą radę treningową jak i dotyczącą zakupu broni.

Anna Micińska

Trenerka
Zajmuje się Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni
Specjalistka od administracji i przepisów.

Anna Micińska

Od dziecka wychowywana w szacunku i pasji do broni, pomimo krótkiego stażu, skutecznie przygotowuje amatorów do egzaminu oraz szkoli młodzież. Wśród zawodników są Mistrzowie Województwa oraz medaliści Mistrzostw Polski. Oficjalnie zajmuje się strzelectwem od 2020 roku, od tego czasu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski oraz trzy razy tytuł Wicemistrzyni Polski, oraz stanęła na podium Finału Pucharu Polski 2021, wszystko w konkurencji Pistolet Sportowy 30+30 Seniorki. Specjalistka od administracji, pomoże wypełnić wnioski i rozwieje wszelkie wątpliwości tak szybko, jak będzie to możliwe.